Czym jest StreetView | Trusted w mapach Google?

To wirtualny spacer zintegrowany z mapami Google

Są to wirtualne spacery realizowane we wnętrzach hoteli, sklepów, salonów i restauracji tworzone w technice znanej ze Street View (widoku ulic Google). Dzięki temu rozwiązaniu Twój lokal zostanie wyróżniony w wyszukiwarce, oraz Mapach Google zapewniając Ci więcej klientów. Umożliwia również intuicyjne przejście do wnętrza lokalu bezpośrednio z widoku ulicy. Spacer może w bardzo estetyczny sposób zostać zamieszczony na firmowej stronie internetowej, a także dowolnych profilach społecznościowych.

Do kogo skierowana jest usługa

Zyskaj polubienia strony – stale powiększaj grupę swoich odbiorców. Zwiększ zasięg swojej marki i bądź pewny, że trafiłeś z komunikatem do swojego konsumenta. Dzięki behawioralnym reklamom możesz precyzyjnie określić grupę docelową i wyświetlać reklamy tylko tym osobom, do których chcesz naprawdę dotrzeć, w tym do znajomych swoich fanów. Wykorzystaj Facebooka również jako narzędzie do promowania swoich produktów poza portalem.

Spacery Google pomogą zwiększyć zaufanie klientów

Nawet dwukrotnie możesz zwiększyć zainteresowanie

Użytkownicy, którzy wyświetlili wpis o firmie z wirtualną wycieczką, są dwa razy bardziej zainteresowani rezerwacją miejsca. W przypadku użytkowników w przedziale wiekowym 18 a 34 lat chęć dokonania rezerwacji po obejrzeniu wirtualnej wycieczki wzrosła aż o 130%.

Dwóch na trzech użytkowników chce więcej spacerów

Spośród ankietowanych użytkowników 67% chciałoby większej liczby wpisów o firmach z wirtualnymi wycieczkami. W pozostałej grupie 26% nie miało zdania, a 7% stwierdziło, że większa liczba wirtualnych wycieczek nie jest potrzebna.

Google numerem 1 w wyszukiwaniach lokalnych

Poszukując online restauracji i hoteli, 62% użytkowników korzysta z Google.

Zwiększ widoczność swojej firmy w Google

Nie pozwól, aby konkurencja przysłoniła widoczność Twojej firmę w internecie.

Najważniejsze korzyści z posiadania spaceru Street View

Rozszerzone wyniki wyszukiwania w Google

Twoja firma będzie lepiej pozycjonowana, dzięki czemu pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania. Z boku wyświetlone zostaną zdjęcia, mapa i wirtualny spacer – internauta może zobaczyć go bezpośrednio w Google.

Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google

Twoja firma będzie wyraźnie oznaczona Mapach Google dzięki czemu wyróżni się na tle konkurencji i zostanie łatwiej zauważona. Dodatkowo po jej wybraniu pojawi się informacja o zobaczeniu wirtualnego spaceru.

Spacer dostępny też na: www, Facebook i Google+

Otrzymasz wirtualny spacer wykonany w technice Street View i umieszczony na szybkich serwerach Google. Bardzo łatwo i szybko można zamieścić go na dowolnej stronie www, profilu Google+ i Facebook.

Twoja firma zintegrowana z Google Street View

Technologia Google Street View używana do fotografowania wielu miejsc na całym świecie jest teraz dostępna dla Twojej firmy. Wykorzystaj tę możliwość i zamów wirtualny spacer po swojej firmie połączony z widokiem z ulicy.

Czy inwestycja w spacer się zwraca?

Bardzo często się zwraca. Potwierdzają to wypowiedzi właścicieli lokali, którzy skorzystali z Business View.

  • wizytówki restauracji ze zdjęciami Business View miały średnio o 30% wyższy wskaźnik kliknięć, po których doszło do rezerwacji,
  • osoby, które oglądały zdjęcia Business View danego lokalu, złożyły rezerwacje w połowie oglądanych miejsc (o 20% więcej niż w przypadku osób, które nie oglądały zdjęć Business View),
  • 84% z 1300 ankietowanych klientów stwierdziło, że zdjęcia Business View były ważnym czynnikiem przy wyborze restauracji.

Zaangażowana społeczność to dopiero początek?

Ewolucja opinii

Dawniej, gdy chcieliśmy coś kupić pytaliśmy szwagra, ojca, sąsiada. Teraz opinie przeszły do internetu i na ich podstawie dokonujemy wyboru. Dlatego tak ważne jest pozyskiwanie dobrych opinii na Fb, gdyż one budują zaufanie do naszej marki.

Nie sprzedawaj - opowiedź historię

Nachalna sprzedaż na szczęście odchodzi w zapomnienie. Aktualnym trendem sprzedażowym jest tzw. Story Telling. Sprzedawcy, którzy 90% czasu poświęcają na obsługę i rozmowę z klientem, a tylko 10% na sprzedaż odnoszą kilkukrotnie wyższe wyniki sprzedażowe.

Sam określasz obszar działania

Zanim zaczniesz ustal cele

Rozpocznij od ustalenia celu biznesowego, nasz Ekspert służy pomocą. Dobre ich określenie pozwoli precyzyjnie skierować reklamę i zwiększyć zwrot z inwestycji reklamowej, a we wszystkich działaniach marketingowych to cel nadrzędny.

Zacznij od lokalnej społeczności

Proponujemy reklamy ekspansywne. Zaczynamy od najbliższej okolicy, gdyż zwiększy to lokalną rozpoznawalność. Budujemy zaufanie do firmy i jej prestiż. To są działania długofalowe i czasochłonne, ale zapewniające najlepsze efekty.

Czekamy na Twoje pytania

Rekomendowany Fotograf Google

Zadzwoń i zapytaj o sesję dla Twojego lokalu. Nasz Rekomendowany Fotograf Google z przyjemnościa omówi, każdy nawet najmniejszy szczegół sesji.

tel: +48 533 89 09 18

lub

tel: +48 731 515 449

Odwiedź nas stacjonarnie

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 10:00 do 18:00
w biurze przy ul. Bednarskiej 7/1A we Wrocławiu

Zostaw wiadmość naszemu Fotografowi

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach sporządzenia i przedstawienia indywidualnej oferty. Dane te nie zostaną udostępnione stronom trzecim.
ⓒ Copyright 2016 POKASH | Kreatywni w sieci
Czekamy na Twoje pytania