Nieograniczone możliwości w Twojej dłoni

100 x dziennie patrzysz na kochanego smartfona

A średnio 10 x dziennie wchodzisz na Facebook'a. Lubisz pozostawać w kontakcie ze znajomymi. Masz dzięki temu możliwość budowania marki oraz wizerunku swojej firmy. Zacznij być rozpoznawalny. Promuj swoje wpisy. "Przemycaj" kontent reklamowy, który będzie pozytywnie wpływał na wzrost sprzedaży Twoich produktów.

Dotrzyj do ponad miliarda użytkowników

Zyskaj polubienia strony – stale powiększaj grupę swoich odbiorców. Zwiększ zasięg swojej marki i bądź pewny, że trafiłeś z komunikatem do swojego konsumenta. Dzięki behawioralnym reklamom możesz precyzyjnie określić grupę docelową i wyświetlać reklamy tylko tym osobom, do których chcesz naprawdę dotrzeć, w tym do znajomych swoich fanów. Wykorzystaj Facebooka również jako narzędzie do promowania swoich produktów poza portalem.

Poznaj osoby, które zainteresują się Twoją firmą

Zwiększ sprzedaż w Internecie

Marketing na Facebooku to skuteczny i wydajny sposób na zwiększenie sprzedaży w Internecie. Ułatwiamy reklamodawcom dotarcie do osób liczących się dla ich firm i monitorowanie wyników reklam na różnych urządzeniach.

Zwiększ sprzedaż lokalną

Facebook to niezwykle skuteczny sposób na dotarcie do potencjalnych klientów. Możesz zwiększać sprzedaż, docierając do osób zainteresowanych firmą właśnie tam, gdzie jej poszukują – w telefonach, tabletach i na komputerach.

Promuj aplikację

Reklama na Facebooku ułatwia promowanie aplikacji i gier na urządzenia mobilne, dzięki czemu można znaleźć nowych klientów i utrzymać zainteresowanie dotychczasowych.

Zwiększaj świadomość marki

Ponad 1,3 mld osób używa Facebooka, aby brać udział w ważnych dla nich sprawach, a 64% z nich odwiedza serwis codziennie. 1 Za sprawą istotnych i ciekawych zdjęć, filmów i linków reklamy na Facebooku mogą stać się skutecznym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów i budowanie lojalności wobec marki.

Zacznij budować swoją rozpoznawalność

Pomożemy Ci zbudować odpowiednie relacji ze społecznością.

Jakie działania reklamowe Facebook proponujemy?

Odpowiednio edytujemy wpisy

Sieć społecznościowa jaką jest Facebook ma niepisane zasady dotyczące jakości wpisów. Jeżeli treści nie są odpowiednio edytowane niestety nie osiągniemy zamierzonego celu.

Dbamy o opinie

Każda dobra opinia jest cenna dla firmy. Ale z doświadczenia wiemy, że złe też się zdarzają. Wiemy jak zmienić podejście odbiorców nawet do najgorszej z nich. Zaufaj specjalistom od ePR.

Twórzymy wydarzenia i organizujemy konkursy

Idealną sytuacją jest, gdy sieć społecznościowa skupiona wokół firmy sama się buduje. Aby tak się działo musimy prowokować takie działania. Odbiorcy muszą mieć o czym mówić.

Rozszerzamy zasięg odbiorców

Aby w krótkim czasie rozszerzyć zasięg i rozpoznawanie marki proponujemy często promowanie płatne (kampanie) w Facebook Ads. Posty, wydarzenia, oferty to tylko niektóre z możliwości płatnej promocji.

Co zyskasz na reklamie w Facebooku?

System Facebook Ads sprawdza się najlepiej gdy chcemy zwiększyć zasięg naszej firmy lub brandu pozyskując kolejnych użytkowników, którzy polubią nasz aktywnie prowadzony Fanpage lub przejdą bezpośrednio na stronę dokonując zakupu czy konwersji innego typu.
Odpowiednio przygotowana kampania pozwoli nam na m.in.:

  • zwiększenie liczby polubień naszego Fanpage,
  • zwiększenie poziomu zdefiniowanych konwersji w witrynie,
  • docieranie do odbiorców o ścisłe pasujących zainteresowaniach związanych z produktem firmy,
  • zwiększanie nakierowanego ruchu w naszej witrynie,
  • budowanie zaangażowania i lojalności użytkowników,
  • zwiększanie zasięgu naszej oferty.

Zaangażowana społeczność to dopiero początek?

Ewolucja opinii

Dawniej, gdy chcieliśmy coś kupić pytaliśmy szwagra, ojca, sąsiada. Teraz opinie przeszły do internetu i na ich podstawie dokonujemy wyboru. Dlatego tak ważne jest pozyskiwanie dobrych opinii na Fb, gdyż one budują zaufanie do naszej marki.

Nie sprzedawaj - opowiedź historię

Nachalna sprzedaż na szczęście odchodzi w zapomnienie. Aktualnym trendem sprzedażowym jest tzw. Story Telling. Sprzedawcy, którzy 90% czasu poświęcają na obsługę i rozmowę z klientem, a tylko 10% na sprzedaż odnoszą kilkukrotnie wyższe wyniki sprzedażowe.

Sam określasz obszar działania

Zanim zaczniesz ustal cele

Rozpocznij od ustalenia celu biznesowego, nasz Ekspert służy pomocą. Dobre ich określenie pozwoli precyzyjnie skierować reklamę i zwiększyć zwrot z inwestycji reklamowej, a we wszystkich działaniach marketingowych to cel nadrzędny.

Zacznij od lokalnej społeczności

Proponujemy reklamy ekspansywne. Zaczynamy od najbliższej okolicy, gdyż zwiększy to lokalną rozpoznawalność. Budujemy zaufanie do firmy i jej prestiż. To są działania długofalowe i czasochłonne, ale zapewniające najlepsze efekty.

Masz wątpliwości co do reklamy na Fb?

Ekspert Social Media

Porozmawiaj z naszym ekspertem ds. Social Media i dowiedz się jakie rozwiązania będą najlepsze dla wizerunku Twojej firmy.

tel: +48 533 89 09 18

lub

tel: +48 731 515 449

Odwiedź nas stacjonarnie

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 10:00 do 18:00
w biurze przy ul. Bednarskiej 7/1A we Wrocławiu

Szybki kontakt z naszym Eskpertem

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach sporządzenia i przedstawienia indywidualnej oferty. Dane te nie zostaną udostępnione stronom trzecim.
ⓒ Copyright 2016 POKASH | Kreatywni w sieci
Czekamy na Twoje pytania