Dlaczego warto wybrać Google AdWords?

Przyciągniesz więcej klientów

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć do witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy zachęcić klientów, by do Ciebie dzwonili lub wracali na Twoją stronę – Nasi eksperci pomogą osiągnąć Ci wyznaczony cel.

Dotrzesz do właściwych osób w odpowiednim czasie

Optymalne kierowanie reklam na odpowiednie grupy odbiorców i wyświetlanie ich w momencie kiedy szukają tego, co oferujesz pomoże Ci ograniczyć koszty i zwiększyć zwrot z inwestycji.

Precyzyjnie określimy obszar działań

W internecie nie ma granic. Nie ważne czy działasz lokalnie czy masz ambicje globalne, nasza agencja odpowiednio ustawi kierowanie reklam oraz jeżeli to potrzebne dokona profesjonalnych tłumaczeń reklam oraz stron docelowych.

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Nie masz przekonania do reklamy w intenecie? Już teraz skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem telefonu: 731 515 449 i przedstaw swoje cele, a zbudujemy wspólnie całościowy plan marketingowy dla Twojej firmy.

Ponad milion firm zaufało Google AdWords – zobacz dlaczego

Wymierność, przejrzystość i elastyczność

Każda kampania jest połączona z systemem analityki internetowej, aby klient miał możliwość monitorowania jej efektów oraz płynących z niej korzyści. Po zakończeniu miesiąca klient otrzymuje krótki raport z informacjami o wynikach kampanii.

Docieraj do klientów na wszystkich urządzeniach

W świecie online Twoja reklama powinna być obecna na każdym urządzeniu, z którego korzystają Twoi klienci – na komputerach, laptopach, tabletach i komórkach. Dzięki temu Twoja reklama będzie pod ręką, gdy szukają oni informacji, przeglądają strony i... kupują.

Optymalizacja

System AdWords wymusza niejako stałą pracę nad poprawą strony docelowej, treści reklamy czy też słów kluczowych. To się opłaca, gdyż pozwala to zmniejszyć koszty.

Zamów bezpłatną wycenę

Dzięki darmowej wycenie dowiesz się ile potrzeba, aby wyniki sprzedażowe wzrosły!

Jakie masz możliwości reklamowe?

Linki sponsorowane

Dzięki reklamie w wynikach wyszukiwania w postaci linków sponsorowanych oferowanych przez m.in. Google AdWords stanowią jedną z najefektywniejszych i najtańszych form reklamy. Wyświetlają się nad, pod lub obok naturalnych wyników wyszukiwania, jako link sponsorowany w zależności od wyszukiwanego hasła.

Niemal od razu możesz cieszyć się z efektów reklamy za pośrednictwem linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google. Dzięki połączeniu z kontem w usłudze Analytics możesz na bierząco śledzić rezultaty kampanii reklamowej AdWords.

Reklama w sieci GDN

Reklama w sieci GDN oparta jest od zbiór wirtyn, w których mogą pojawiać się Twoje reklamy graficzne, wideo bądź tekstowe. Do sieci reklamowej należą takie witryny jak: Wp.pl, Gazeta.pl, Onet.pl i ponad 34 000 innych polskich witryn. Google udostępniło także możliwość przesyłania reklam poprzez pocztę GMail. Ten sposób reklamy pozwala na zwiększenie rozpoznawalności marki, a dodatkowo możesz precyzyjnie zliczyć zasięg swojej reklamy oraz ustawić kierowanie na najlepszą dla Twojego biznesu grupę docelową potencjalnych klientów. Daje to olbrzymią przewagę nad tradycyjną reklamą w radiu, gazecie czy telewizji.

Kampanie produktowe - Google Zakupy

Prowadzisz sklep internetowy? Google Zakupy, to idealny sposób na pozyskiwanie nowych klientów i co za tym idzie zwiększenie sprzedaży Twoich produktów. Przy tego typu kampanii nie kończymy na samym ustawieniu AdWords, ale także omawiamy z klientem opisy produktów, gdyż tylko kompleksowa obsługa pozwoli na optymalny rozwój e-Commerce. Posiadamy także unikatowe narzędzia pomagające pozyskać utraconych klientów, którzy nie zdecydowali się skorzystać z ofert wystawionych przez Ciebie na platformach handlowych takich jak: Allegro, Ebay, Wszystko.pl

Rozszerz swoj zasięg - kampanie zagraniczne

Posiadamy w zespole prawdziwych wirtuozów w tworzeniu treści reklamowych w różnych językach. Twoja oferta teraz może dotrzeć do najdalszego zakątka świata. Jeżeli chciałbyś wyjść z ofertą na rynki zagraniczne skontaktuj się z naszym ekspertem poprzez formularz kontaktowy, a w ciągu kilku godzin skontaktuje się z Tobą nasz Ekspert i omówi możliwości wybranego rynku. Dodatkowo może zaproponować alternatywne rynki jakie mogą przynieść większe korzyści oraz doradzi jakie czynności należy wykonać przed rozpoczęciem kampanii na rynku zagranicznym.

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Wybór odpowiedniej agencji reklamowej jest kluczowy w procesie rozwijania firmy. Aby zostać zauważonym w sieci trzeba nieszablonowo prezentować swoją ofertę. Nasi eksperci to osoby kreatywne, które zadbają o pierwszy kontakt klienta z Twoją reklamą. Pracujemy nad tym, aby Twoja firma uzyskała wzorowy wizerunek w sieci.

  • wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwala dostarczać jakość najwyższego poziomu, nie tylko w dziedzinie SEM ale także SEO,
  • jesteśmy Partnerem Google oraz członkiem programu Google Akcelerator, dzięki czemu mamy stały dostęp do najnowszych ofert Google i pracujemy na narzędziach najwyższej klasy,
  • posiadamy autorskie rozwiązania dla sektora e-Commerce,
  • każda strona jest monitorowania pod kątem dostępności 24/7/365. Jeżeli serwer, na którym hostowana strona nie odpowiada - wstrzymujemy kampanie, aby ograniczyć niepotrzebne koszty.

Jakie daje to możliwości dla Twojej firmy?

Precyzja od micro do macro

Dla zwiększenia zwrotu z nakładów na kampanię reklamową najważniejsza jest precyzja działania. Trafność przekazów reklamowych, stron docelowych, słów kluczowych czy też kierowań demograficznych czy lokalizacyjnych jest niezwykle ważne, aby zwiększyć konwersję z reklam. Dlatego proces kreowania reklam w systemie AdWords jest poprzedzony szeroką analizą branży oraz Twojej firmy.

Skalowalność działań - analiza wyników

Jedynym ograniczeniem jest budżet jaki chcesz przeznaczyć na kampanię. My postaramy się go wykorzystać najbardziej optymalnie jak to jest możliwe oraz ustawienia strategii stawek będą uzależnione od celi jakie zostaną przedstawione przez Twoją firmę. Pełne raporty będą dostępne w Google Analytics 24/7. Pomoże Ci to w podejmowaniu decyzji o zwiększaniu budżetów na kampanię.

Płać tylko za wyniki

Nie ma kliknięcia – nie płacisz

System rozliczania kampanii opartej o linki sponsorowane opiera się o tzw. kliknięcia. Zapłacisz za to tylko wtedy, gdy ktoś wejdzie na Twoją stronę lub zadzwoni (w przypadku reklam typu Call na smartfony) za pośrednictwem utworzonej reklamy. Nie ma kliknięcia - nie płacisz

Możesz zacząć od dowolnego budżetu

Rozwijasz swój biznes i nie masz dużego budżetu na reklamę? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie ofertę na start - pakiet SMART. Jest to idealna propozycja dla lokalnego biznesu, który dopiero zaczyna i chce pokazać się w sieci. Postaramy się optymalnie wykorzystać budżet i dotrzeć do klientów w Twojej okolicy.

Wachasz się? Zadzwoń i porozmawiaj z Ekspertem

Certyfikowany Ekspert AdWords

Masz wątpliwości czy reklama internetowa jest dla Twojej firmy? Skontaktuj się z naszym ekspertem i poproś o indywidualny plan reklamowy dla Twojego biznesu.

tel: +48 533 89 09 18

lub

tel: +48 731 515 449

Odwiedź nas stacjonarnie

Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 18:00
w biurze przy ul. Bednarskiej 7/1A we Wrocławiu

Zapytaj o rozwiązania dla swojej firmy

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach sporządzenia i przedstawienia indywidualnej oferty. Dane te nie zostaną udostępnione stronom trzecim.
ⓒ Copyright 2016 POKASH | Kreatywni w sieci
Czekamy na Twoje pytania